Yükleniyor... Yükleniyor...

BİO

 

 

 

 

 


20 yılı aşkın süredir
“Kalıcı etki, yaratıcı iletişim”

Belki de…Yalnızca bir logo! 4478 için; bir serüveni paylaşarak ortak çizgiye taşımak! Sanırım…Kadraja oturmuş görüntüler! 4478 için; Markaya aynı pencereden bakarak; doğru hikâyeyi yaratmak! Yani? 4478 için reklam; konuyu sıradan sıkıcılığından uzaklaştırarak; imaj, marka ve iletişim süreçlerini harmanlayıp kaliteyi arttırmak demektir.
İstanbul Mehmet Zilleri, TRT, PTT, gibi sayısız firmaya editörlük yaptık. Museum of London, Stark, Taşhane, Torium AVM, Karadeveci, Günay Şalgam, Konfor Mobilya, Dünya Okullar arası Satranç Şampiyonası ve daha pek çok firmanın logo, afiş tasarımlarını gerçekleştirdik.
R.F.Atakan SARI; (başka bir değişle 4478) İzmir 1978 doğumlu. Tipografiye, dağcılığa ilgi duyuyor. İlgi biraz arttı ve tırmanmaya başladı. 6 yıl dağcılık eğitmenliği de yaptı. Gördüğü manzaralar ufkunu açtı; (oksijenden olduğunu sanıyoruz) 4478’ i kurmaya karar verdi. Aynı zamanda alpinist olan SARI, Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. mezunu. Alanında profesyonel ekip ile (o biz oluyoruz) Ulusal ve Uluslararası pek çok kuruma marka desteği veriyor.